دزدگیر ساعت

دزدگیر ساعت : یکی دیگر از انوع گیت های فروشگاهی که استفاده از آن رواج بیشتری یافته است دزدگیر ساعت است که مخصوص  نصب بر روی ساعت , انواع زیورآلات , جواهرات و .. است تا از این طریق ایمنی کالا در فروشگاه بالا رود . دزدگیر ساعت دارای تگی سبک در اندازه چند سانتی متری دارد و هیچ گونه آسیبی به ساعت ها مخصوصا ساعت های چرمی که در عین اینکه حساس هستند برخی از آن ها گران قیمت نیز می باشند .

کارکرد دزدگیر ساعت

ظرافت و زیبایی تگ های دزدگیر ساعت شبب شده است که هیچ گونه اختلالی به زیبایی ظاهری ساعت ها وارد نکند . گیت فروشگاهی مورد استفاده برای ساعت معمولا از نوع AM است و به همین منوال نیز تگ و لیبل نیز باید از نوع AM باشد . چون باید هم فرکانس باشند تا در زمان عبور تگ از لیبل از خود واکنش نشان دهد و آلارم به صدا در آید در غیر این صورت نصب یک تگ نامناسب بر روی اجناس فایده ای ندارد .

دزدگیر ساعت

تنوع کالاهای فروشگاه ساعت فروشی و وجود ساعت های متنوع با قیمت های مختلف در فروشگاه ها سبب شده است که برخی از افراد سودجو از فرصت استفاده کنند   دست به سرقت زنند به همین سبب صاحبان چنین فروشگاه هایی به فکر امنیت فروشگاه خود افتادند و با نصب گیت فروشگاهی در ورودی و خروجی ( اکثرا درب ورودی و خروجی برخی از فروشگاه ها یکی است ) فروشگاه امنیت را به مغازه خود می آورند .

تگ دزدگیر ساعت

ابعاد تگ ساعت اکثرا MM 11×۱۲×۲۸ است و اکثرا به دلیل کوچک بودن اندازه ی آن ها مناسب نصب بر روی انواع ساعت زنانه , مردانه , و بچگانه است و تگ ساعت با فناوری RFID طاحی شده است و به همین علت است که در شناسایی موج تگ ها از طریق انتن گیت فروشگاهی هیچ گونه اختلالی در عملکرد تگ و لیبل ها وارد نمی کنند .
بیشتر به این دلیل از فناوری RFID استفاده شده است که در صورت به سرقت رفتن جنس امکان ردیابی و دنبال کردن اجناس به سرقت رفته وجود دارد . گیت فروشگاهی ساعت بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده است .

خرید دزدگیر ساعت

خرید دزدگیر ساعت برای فروشندگان چنین فروشگاهی مقرون به صرفه است زیرا در ابتدا مبلغ ناچیزی را برای خرید گیت فروشگاهی می دهند ولی نتیجه این است که افراد سودجو فرصت این را پیدا نمی کنند که دست به سرقت بزنند و سرمایه فروشنده را حدر دهند . در همین راستا خرید انواع تگ دزدگیر ساعت مقرون به صرفه است و سبب بالا رفتن امنیت فروشگاه می شود . جهت خرید انواع محصولات گیت فروشگاهی و همچنین اطلاع از نحوه ی نصب , استفاده از دستگاه جدا کننده و .. با کارشناسان مجموعه امنیت کوشا تماس بگیرید .