پارسا گیت دارای تجربه ای بالا در فروش و راه اندازی انواع گیت فروشگاهی , دزدگیر لباس , دزدگیر اماکن و دزدگیر پوشاک دارد . راه اندازی کلیه سیتم های امنیتی و حفاظتی که امنیت اماکن شما راه تامین می کنند تخصص اصلی ماست . پارسا گیت با فعالیت چندین ساله در بازار تولید و عرضه انواع گیت فروشگاهی توانسته است . جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان و بازار کسب کند . داشتن تیم و کادر فنی و متخصص با قابلیت و توانایی بالا در نصب و اجرای انواع پروژه های امنیتی بزرگ و کوچک از مزیت های اصلی پارسا گیت است.

پارسا گیت در تولید و راه اندازی انواع سیستم های نظارتی و حفاظتی از جمله ؛ دوربین مدار بسته , گیت فروشگاهی , دزدگیر لباس , صندوق فروشگاهی , تگ لباس , دزدگیر پوشاک , تجهیزات و سیستم های مبتنی بر سیستم امنیتی RFID , بارکد خوان و … فعالیت گسترده دارد.

پارسا گیت مفتخر است که با اجرای انواع پروژه های بزرگ و کوچک توانسته است امنیت , اماکن مشتریان خود را تامین کند. از این بابت مشتریان ما رضایت کامل از ما دارند و لذا این اولویت کاری ماست که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگهداریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش گیت فروشگاهی , دوربین مداربسته و تمامی سیتم های حفاظتی و نیز راه اندازی آن می توانید با ما در ارتباط باشید.