تگ سنچوری

تگ سنچوری : تگ صدفی و تگ گلفی سنچوری از پرفروشترین و معتبرترین تگ هایی هستند که امروزه صاحبان فروشگاه ها تمایل دارند تا از آن ها استفاده کنند . و در میان خریداران تگ ها از همه شناخته تر هستند . کیفیت و کارکرد یک تگ یکی از مهمترین پارامترهایی است که سبب تقسیم بندی تگ ها می شود . کمپانی سنچوری یکی از بهترین تولیدکنندگان تگ ها است که اقدام به تولید انواع تگ کرده است و در این راستا تلاش کرده است تا بهترین و با کیفیت ترین تگ و لیبل ها را به بازار عرضه کند .
یکی از مهمتری مزیت های این قبیل از تگ ها این است که تنها با مگنت مخصوص خود باز می شوند که سبب بالا رفتن امنیت کالا می شود .

تگ سنچوری

کیفیت تگ سنچوری

  • استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک در طراحی تگ ها
  • مدار داخلی تگ ها با دقت بیشتری ساخته شده است
  • در ساخت قفل تگ ها از تکنولوژی به روزتری استفاده شده است
  • دقت در شمارش بسته ها , کارتن ها و ..

قیمت تگ سنچوری

در چند سال اخیر تمامی شرکت های تولید کننده گیت فروشگاهی قیمت تگ ها را به سنبت بالاتر اعلام کرده بودند که سبب می شد خریدار از خرید تگ منصرف شود ولی شرکت سنچوری با در نظر گرفتن تمامی اقشار جامعه از لحاظ وضعیت اقتصادی قیمتی مناسب را ارائه کرده است .

برخی از شرکت های سودجو با دارا بودن دانش اندک در حوزه ی گیت فروشگاهی اقدام به تولید تگ هایی کردند که علاوه بر اینکه کیفیت نداشت از قیمت بالاتری نیز برخوردار بود که این سبب می شد به طور کلی خرید تگ کمتر شود و حتی خود شرکت سنچوری سعی کرد تا تگ هایی را تولید کند که با پسوندEC که تگ هایی اکونومیک هستند به بازار برگردد که تقریبا بی نتیجه بود . تگ گلفی و صدفی سنچوری تولید شده در شرکت سنچوری است که کیفیت عالی که دارد که جهت خرید این محصولات با کارشناسان فروش مجموعه امنیت کوشا تماس بگیرید تا محصولی را دریافت نمایید که اصل باشد .