تعمیرات گیت فروشگاهی , تعمیر دزدگیر لباس و پوشاک , تعمیرات انواع دزدگیر های فروشگاهی , تعمیرکار گیت فروشگاهی , متخصص تعمیرات گیت و دزدگیر فروشگاهی در تهران : همانند سایر سیستم های الکتریکی و محافظتی گیت فروشگاهی نیز از دارای برد الکتریکی است که تمامی عملکرد سیستم را به صورت هوشمند انجام می دهد . همچنین آنتن گیت و دزدگیر فروشگاهی که همیشه در معرض آسیب دیدگی قرار دارد . لذا در بلند مدت و در صورتی که عمر مفید آن تمام شود نیاز به جایگزینی دارد . البته در برخی از موارد مشاهده شده است که گیت فروشگاهی بنا به دلایلی آسیب می بیند و نیاز به تعمیر دارد.

تعمیرات گیت فروشگاهی

اکثر فروشنده های گیت های فروشگاهی در صورتی که یک شرکت معتبر باشد دارای متخصصین و تعمیر کار گیت فروشگاهی هستند و در صورتی که به دستگاهی که فروخته شده است آسیب و مشکلی پیش بیاید فورا اقدام می کنند و رفع مشکل می کنند.

متخصص و تعمیرکار گیت فروشگاهی

  • باید در وحله اول هر تعمیر کار و متخصص گیت فروشگاهی تمامی انواع دزدگیر های فروشگاهی را بشناسد و بتواند ایرادات آن را پیداکند. چرا که ما دارای چند نوع گیت فروشگاهی هستیم که تقریبا سیستم مشابهی دارند ولی کاربرد متفاوت از هم لذا آشنایی کامل با آنها در پیدا کردن ایرادات سیستم کمک زیادی خواهد کرد .
  • دوم اینکه یک تعمیر کار گیت باید در زمینه برق و الکترونیک اطلاعت کافی داشته باشد تا بتواند ایمنی کا را دقیق رعایت کند.
  • سوم با اخلاق و منظم باشد و رفتاری ایده آل داشته باشد.

برخی از مواردی که در نگهداری سیستم و دزدگیر فروشگاهی باید بدان توجه ویژه شود . شامل موارد زیر می باشد :

شماره یک برای نگهداری گیت فروشگاهی

یکی از راه های افزایش طول عمر سیستم و گیت فروشگاهی این است که بعد از اتمام ساعت کاری آن را خاموش کنید .با این کار به علت خنک شدن برد سیستم دزدگیر فروشگاهی همیشه عملکرد بهتری خواهد داشت .

***توجه :

باید بدانیم که دزدگیر های فروشگاهی اکثرا کاربردشان در روز است که کسی نتواند لوازم را بدون اجازه از فروشگاه خارج کند . لذا برای شب می توانید از انواع دوربین مدار بسته استفاده کنید.

تعمیر دزدگیر فروشگاهی

روشن ماندن مداوم سیستم دزدگیر فروشگاهی باعث کاهش طول عمر مفید دستگاه خواهد شد و در برخی از موارد نیز صد در صد دچار سوختگی برد گیت فروشگاهی خواهد شد.

شماره دوم برای نگهداری صحیح گیت فروشگاهی

باید دقت داشته باشیم که دو شاخه ای که برای دزدگیر فروشگاهی تعبیه می شود از آن برای سایر لوازم الکتریکی به ویژه جارو برقی که قطع و وصل زیادی خواهد داشت استفاده نشود.
باید توجه داشت که عملکرد سیستم دزدگیر و گیت فروشگاهی به شکلی است که نویزپذیری بالایی دارد و از سایر وسایل الکتریکی نیز نویز دریافت می کند. لذا برای عملکرد بهتر دزدگیر فروشگاهی بهتر است از یک منبع انرژی و برق جدا از سایر لوازم الکتریکی استفاده شود.

سومین مورد در تعمیر و نگهداری گیت فرشگاهی

لیبل و تگ های دزدگیر فروشگاهی را در فاطله دورتر از یک و نیم متری از سیتم قرار دهید . همیشه مهمترین مشکل برخی از معازه دارهای این است که بوق خطا در سیستم زیاد شده است . در مراجهاتی که انجام شده است مشاهده شده که تگ یا لیبل خیلی نزدیکتر از حد معمول قرار دارد و این موجب به صدا در آمدن آژیر گیت فروشگاهی شده است.

چهارمین مورد در نگهداری دزدگیر لباس و پوشاک دریافت مشاوره از فروشنده گیت

باید توجه داشته باشیم که در برخی از فروشگاه ها به دلیل تغییر دکوراسیون تعداد چراغ ها و وسایل الکتریکی که استفاده می شود. موجب ایجاد اختلال در عملکرد گیت فروشگاهی خواهد شد.برای اینکه تغییراتی در فروشگاه بدین بهتر است از فروشنده گیت خود مشورت بگیرید .

پنجمین مورد نیز برای نگهداری گیت هماهنگی با واحدهای مجاور می باشد

باید توجه داشته که نباید در فاصله ۱۰ متری در یک فرکانس از گیت های مشابه استفاده کرد . به ویژه گیت فروشگاهی RF که در زیر این فواصل با فرکانس های یکسان اختلال شدیدی دارند. و شروع به بوق زدن خواهند کرد لذا قبل از اینکه بخواهید گیت فروشگاهی تهیه کنید ابتدا باید واحد های دیگر را در نظر بگیرید و در نهایت با مشاوره دقیق کارشناس دزدگیر پوشاک یا لباس گیت خود را نصب کنید .