تگ دزدگیر روسری

تگ دزدگیر روسری : امروزه تگ های فروشگاهی اکثرا مورد استفاده ی فروشگاه های مختلف هستند . یکی از صنف هایی که جدیدا از دزدگیر پوشاک یا همان گیت فروشگاهی اسنتقبال کرده است فروشگاه های روسری فروشی و شال فروشی است . زیرا که آمار سرقت از فروشگاه هایی که در آن ها اجناس کوچک به فروش می رسد امروزه به حداکثر رسیده است بنابراین وجود یک دزدگیر فروشگاهی در چنین فروشگاه هایی الزامی است . یکی از صنف هایی که آمار سرقت از آن ها در چند سال اخیر رشد یافته است روسری فروشی ها است . زیرا روسری فروشی ها جزو فروشگاه هایی هستند که بسیار شلوغ و پر رفت آمد هستند . تصور کنید در یک لحظه چندین مشتری داشته باشید و هر کدام برای پرو کردن چندین روسری از شما تقاضا کنند حتی اگر در زمان برگرداندن روسری ها یکی از آن ها به سرقت رود شاید شما متوجه نشوید به همین دلیل است که امروزه چنین فروشگاه هایی خود را مجهز به تگ دزدیگر روسری کرده اند تا با خیالی آسوده به تمام مشتریان خود برسند .

کابرد تگ دزدگیر روسری

در چنین فروشگاه هایی تگ ضد سرقت روسری و یا تگ ضد سرقت شال مناسب تر از دوربین مدار بسته است زیرا امکان دارد سارق آنقدر در کار خود خبره باشد که چیزی را جلوی دوربین به عنوان مانع قرار دهد تا شما متوجه سرقت وی نشوید به همین دلیل نصب گیت فروشگاهی روسری در چنین فروشگاه هایی الزامی است تا در لحظه ی سرقت در زمان خروج سارق از فروشگاه اعلان هشدار دهد و آلارم به صدا در آید تا فروشنده را مطلع سازد .

تگ دزدگیر روسری

پیشنهاد می شود قبل از راه اندازی چنین فروشگاه هایی آن ها را مجهز به نصب گیت فروشگاهی یا همان دزگیر فروشگاهی بکنید تا با خیالی آسوده در فروشگاه حاضر شوید . نکته ی مهم که در زمان نصب گیت دزدیگر روسری باید رعایت کرد این است که شال و روسری امکان دارد بسیار ظریف باشد و با نصب گیت که مناسب آن نیست پاره یا نخ کش شوئد به همین سبب باید تگی را انتخاب کنید که مناسب روسری است .

مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان شما را در خصوص چنین امری راهنمایی خواهد کرد . جهت خرید تگ دزدیگر روسری , تگ دزدگیر شال یا همان گیت فروشگاهی روسری فروشی با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمائید . کارشناسان فنی ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا محصولی را خریداری کنید که مناسب کار و مشاغل شما است تا از صرف هزینه ی اضافی جلوگیری شود . همچنین مجموعه ما اقدام به نصب تگ دزدگیر روسری و در صورت نیاز اقدام به تعمیر گیت فروشگاهی می کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز امنیت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید .