تگ سنسورماتیک  (sensormatic )

تگ سنسورماتیک  (sensormatic ) :  سنسورماتیک یا همان سوپر تگ  یکی از متداول ترین تگ های AM در سراسر دنیا است . این شرکت اصالتی آمریکایی دارد و اولین تولید کننده ی گیت های ضد سرقت AM است که از این قابلیت برخوردار است که برد تک آنتن و جفت آنتن گیت فروشگاهی AM  را پشتیبانی کند .  استفاده از تگ ها و گیت های فروشگاهی به قدری زیاد شده است که حتی وقتی شما در یک فروشگاهی یک کالایی که حتی سایز کوچکتری دارد را برمیدارید می بینید که مجهز به تگ است .

کاربرد تگ سنسورماتیک

اگر شما خواهان خرید تگ سنسورماتیک هستید باید این نکته را بدانید که این نوع از تگ ها گیرایی کمتری به نسبت دیگر تگ ها دارند و لی اما یک نکته ویژه و مهمی که دارند که به نوعی مزیت برای آن ها محسوب می شود این است که سوزن ها وقفل هایی که به این نوع از تگ خها وصل شده اند سبب می شوند که توسط دستگاه های جداکننده ی عادی باز نشوند و فقط با یک آچار که مخصوص این نوع از تگ ها طراحی شده است باز شود . این امر خود سبب بالا رفتن امنیت کالاهایی که مجهز به این سیستم هستند می شود .

تگ سنسورماتیک

تگ سنسورماتیک در دو نوع متوسط و بزرگ موجود است که قدرت گیرایی این نوع از تگ ها کمتر است . مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان نمایندگی فروش انواع تگ ها و گیت های فروشگاهی را دارد و نمایندگی های زیادی در سراسر کشورعزیزمان ایران دارد که بهترین محصولات گیت فروشگاهی را به شما خریداران محترم عرضه می کند .

همانگونه که می دانید تگ در بین سیستم های دزدگیر فروشگاهی بهترین کاربرد رادارد یعنی یکی از وسایل جانبی و الزامی دزدیگرهای فروشگاهی است . وجود تگ سنسورماتیک در یک فروشگاه به منزله بالابردن امنیت آن فروشگاه است . اگر شما خواهان خرید گیت فروشگاهی هستید و نمی دانید چه نوع گیتی به درد فروشگاه شما و به کارتان می آید با کارشناسان فروش مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را در خصوص خرید محصولات گیت فروشگاهی و انواع تگ ها و لیبل ها دریافت کنید . کارشناسان ما شما را در خرید بهترین محصول راهنمایی خواهند کرد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید گیت فروشگاهی , خرید تگ سنسورماتیک و .. با ما تماس بگیرید .