جعبه امنیتی , باکس های امنیتی جلوگیری از سرقت اجناس

جعبه امنیتی , باکس های امنیتی جلوگیری از سرقت اجناس : جعبه های امنیتی به عبارتی نسل جدیدی از تگ های دزدگیر هستند که اکثرا از آن ها در فروشگاه های کالاهای مختلف اعم از خرده فروشی ها و .. استفاده می شود . از این لحاظ به این نوع از گیت های فروشگاهی جعبه های امنیتی گفته می شود که به شکل جعبه طراحی شده اند و از اجناس محافظت می کنند اکثرا از اجناسی که از ارزش قیمت بالاتری برخوردارند و در عین حال نیز باید قابل رویت برای مشتری باشد . اجناسی اعم از لوزم آرایشی گران قیمت , قطعات موبایل , لوازم التحریر لوکس و .. را نگهداری و حفظ می کند .

جعبه های امنیتی به عبارتی یک ابداع نو در عرصه گیت فروشگاهی هستند که در سراسر دنیا کاربردهای فراوانی چون استفاده از آن ها در فروشگاه های بزرگ , سوپرمارکت ها , طلافروشی ها , لوازم التحریر و لوازم آرایشی و .. رواج یافته است . اگر صاحب یک فروشگاه مخصوصا فروشگاه بزرگ هستید و شیک بودن فروشگاه برایتان اهمیت دارید و می خواهید فروشگاه تان زیبا و لوکس به نظر آید ما به شما پیشنهاد استفاده از جعبه امنیتی فروشگاهی را می دهیم که در حین اینکه ظاهری جذاب و شیک دارند امنیت فروشگاه شما را بالاتر می برند . این وسیله این امکان را در اخیتار شما قرار می دهد تا از اجناس فروشگاه محافظت کند و در عین حال اجناس فروشگاه به صورت ایمن و به آسانی در دسترس مشتریان قرار گرفته می شود .

جعبه امنیتی

جعبه امنیتی

ویژگی های جعبه امنیتی

از لحاظ شکل ظاهری جعبه های امنیتی یا همان جعبه های ضد سرقت به شکل یک محفظه و در شکل های مختلف چون مربع , مستطیل , استوانه ای و باکس و .. وجود دارند و هر کدام درب های جدا و مخصوص به خود را دارند . جعبه ها در کل به منزله ی یک تگ و لیبل دزدگیر فروشگاهی هستند و زمانی که مشتری جنسی را خریداری نمود باید توسط دستگاه مخصوص جدا کننده و خنثی کننده , خنثی شوند .

باکس های امنیتی

باکس های امنیتی

قیمت جعبه و باکس های امنیتی

قیمت این نوع از جعبه های امنیتی فروشگاهی به نسبت دیگر گیت های فروشگاهی بیشتر است اما یک مزیت ویژه که دارند این است که به فروشگاه نمای زیبایی می دهند و اجناس داخل آن ها علاوه بر اینکه ایمن است زیبا نیز دیده می شود . اگر می خواهید برای فروشگاه خود جعبه امنیتی تهیه و نصب کنید اما نمی دانید چه نوع جعبه های امنیتی براب فروشگاه شما مجاز است با کارشناسان فروش و متخصصین مرکز امنیت کوشا تماس بگیرید و جعبه های امنیتی مناسب با فروشگاه خود را خریداری نمایید .