دزدگیر موبایل فروشگاهی

دزدگیر موبایل فروشگاهی ,قیمت گیت فروشگاهی موبایل فروشی : گیت فروشگاهی امروزه کمک بسیاری به صاحبان فروشگاه های مختلف کرده است . گیت های فروشگاهی متنوع هستند و کاربردهای گوناگونی دارند تنها مخصوصا فروشگاه های خاص مانند پوشاک فروشی نیستند امروزه استفاده های مختلفی از دزدگیرها فروشگاهی می شود که دزدگیر موبایل فروشی و گیت فروشگاهی ل تا فروشی نیز یکی دیگر از گیت های فروشگاهی است که طرفداران زیادی در بین صاحبان چنین فروشگاه هایی دارد

دزدگیر موبایل فروشگاهی

گیت فروشگاهی موبایل فروشی

در موبایل فروشی ها نیز به مانند دیگر فروشگاه ها امکان سرقت وجود دارد شاید به مراتب بیشتر هم باشد زیرا به دلیل کوچک بودن حجم و اندازه ی تلفن های همراه امکان سرقت از چنین مغازه هایی تا حدودی بالا است . با نصب دزدیگر فروشگاهی بر روی موبایل ها می توان جلوی سرقت آن ها را گرفت . امکان دارد در چند دقیقه مغازه پر شود از مشتری که هر کدام تقاضای بازدید از موبایل ها را داشته باشند فروشنده باید هوشیار باشد ولی باز هر چقدر هم که هشیار باشد فقط می تواند کنترل محدودی را داشته باشد نمی تواند که در یک لحظه کنترل کل فروشگاه را به دست گیرد .
پس بهترین راه کار برای چنین فروشگاه هایی نصب دزدگیر فروشگاهی بر روی اجناس است تا از این طریق افرد سودجو فرصت سرقت را از دست بدهند .

نحوه ی عملکرد دزدگیر موبایل فروشگاهی

نحوه ی کارکرد این نوع از گیت ها به این صورت است که پایه های گیت موبایل به میز چسبانده می شود و نحوه ی قرار گرفتن گوشی نیز به این صورت است که گوشی ها با چسب دو طرفه بر روی آن قرار می گیرند و داخل آن ها سیم های سنسور قرار داده می شود . نحوه ی به صدا در آمدن آژیر نیز به این صورت است که اگر به هر نحوی کابل ها از گوشی جدا شوند در این صورت آلارم به صدا در می آید و فروشنده را از این امر مطلع می سازد .
مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی از جمله دزدگیر موبایل فروشگاهی است که توانسته است رضایت خریداران محترم را به خود جلب کند . علاوه بر فروش انواع گیت فروشگاهی این مجموعه اقدام به تعمیر و نصب انواع دزدگیر فروشگاهی می کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . هدف اصلی مجموعه ی ما کسب رضایت مشتری است .