دزدگیر هایپرمارکت

دزدگیر هایپرمارکت : استفاده دزدگیر هایپر مارکت امروزه به دلیل استقبال بیشتر مردم از هایپرمارکت ها جهت خرید یکجای لوازم مورد نیاز خود اعم از خوراک , لوازم خانگی و حتی پوشاک بیشتر شده است . زیرا به دلیل کمبود وقت افراد ترجیح می دهند لوازم موردنیاز خود را یکجا خیرداری کنند . و صاحبان چنین فروشگاه هایی جهت بالا برئدن امنیت فروشگاه های خود اقدام به نصب گیت فروشگاهی هایپرمارکت در فروشگاه خود کرده اند .

انواع دزدگیر هایپرمارکت

برای تجهیز هایپرمارکت ها به سیستم های امنیتی باید از و تکنولوژِی AM و RF بهره گرفت . ولی نباید این نکته را نیز فراموش کرد که لیبل های امنیتی بیشتر در هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرند ولی از آنجایی که قیمت لیبل AM به مراتب بیشتر از لیبل RF است پس نتیجه می گیریم که کم هزینه ترین لیبل امنیتی که یک فروشگاه هایپرمارکت می تواند از آن استفاده کند لیبل RF است ولی لیبل RF یک نکته ضعف دارد آن هم این که در مجاورت با فلزات به خوبی کار نمی کند و از خود عملکرد بهتری نشان نمی دهد به همین علت از نظر امنیتی بهترین لیبلی که می توان در یک فروشگاه هایپرمارکت استفاده کرد لیبل امنیتی AM است .

دزدگیر هایپرمارکت

ویژگی های دزدگیر هایپرمارکت

یکی از مهمترین ویژگی های یک دزدگیر خوب این است که بتواند مانع از خورج اجناس بدون مجوز از فروشگاه شود . برخی از صاحبان هایپرمارکت ها به دلیل عدم اطلاعات کافی از کارکرد گیت فروشگاهی و یا همان دزدگیر هایپرمارکت این تصور را دارند که وجود یک گیت فروشگاهی آن هم در خروجی فروشگاه کافی است ولی در صورتی که چنین نیست تمامی گیت های فروشگاهی کارکرد و کاربرد یکسانی ندارند و استفاده از برخی از گیت ها در فروشگاه اصلا به درد نمی خورد زیرا باید هر گیت فروشگاهی و هر لیبلی در جای خاص خود قرار بگیرد تا بتواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد .

استفاده از تگ ها و لیبل های مناسب در هایپرمارکت ها

استفاده از یک گیت دزدگیر فروشگاهی مناسب در هایچرمارکت ها تایر بسیار زیادی در بالا بردن امنیت آن فروشگاه ها دارد ولی باید دقت کرد که لیبل ها  تگ های مورد استفاده نیز باید از کیفیت مناسب برخوردار باشند تا بتوانند امنیت کامل را در فروشگاه ها ایجاد کنند . گیت دزدگیر هایپرمارکت زمانی می تواند تاثیر گذار باشد که لیبل مناسب و تگ مناسب بر روی محصولات نصب شده باشد در غیر این صورت عملکر ضعیف تری از خود نشان می دهد .

برای  مثال گیت هایپرمارکت تقریبا عملکرد ضعیفتری در مقابل اجناس فلزی چون عینک و برخی از کالاها که اکثرا حاوی مواد شوینده یا آبمیوه ها و .. هستند دارد که اگر از لیبل مناسب برای چنین اجناسی استفاده نشود اعلام اخطار به موقع انجام نتمی شود و گیت نیز به خوبی کار نمی کند .

مبنای انتخاب گیت فروشگاهی در هایپرمارکت

تگ ها و لیبل ها

عرض خروجی فروشگاه

اگر شما نیز صاحب فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و یا همان هایپرمارکت هستید پیشنهاد می کنیم قبل از خرید گیت فروشگاهی ( دزدگیر هایپرمارکت ) با کارشناسان فروش مجموعه امنیت کوشا تماس بگیرید . تا راهمنایی های لازم را در خصوص خرید , قیمت انواع تگ ها و لیبل ها , نحوه ی نصب و .. به دست آورید .