نحوه ساخت گیت فروشگاهی

نحوه ساخت گیت فروشگاهی : شاید شما هم با خود فکر کرده اید که گیت فروشگاهی چیست و چگونه ساخته شد . در این مقاله می خواهیم ساخت گیت فروشگاهی را تا حدودی تعریف کنیم . گیت فروشگاهی تشکیل شده از یک یا دو یا چند آنتن است که اکثرا از پلیمر , شیشه , چوب و یا آلومینیوم و .. ساخته شده است . دزدگیرهای فروشگاهی در درب خروجی هر فروشگاهی که مجهز به این نوع از سیستم ها باشد نصب می کنند تا اگر جنسی بدون مجوز از فروشگاه خارج شود به صاحبان فروشگاه از طریق به صدا در آوردن آلارم هشدار دهد .

نحوه ساخت گیت فروشگاهی

تقریبا ۱۰ سالی می شود که فروشگاه ها بزرگ شده اند و تبدیل به فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت شده اند و به دلیل بزرگ بودن مغازه ها تقریبا فروشنده نمی تواند به تمامی جاها در مغازه کنترل داشته باشد اگر هم داشته باشد باید تعداد زیادی افراد را استخدام کند فقط صرف اینکه مواظب اجناس باشند تا از فروشگاه به سرقت نروند . به همین علت مدیران و صاحبان چنین فروشگاه هایی به فکر راه چاره افتاند آن هم اینکه دوربین های مدار بسته را نصب کردند .

نحوه ساخت گیت فروشگاهی

اما آیا دوربین مداربسته خود به تنهایی می توانست پاسخگوی چنین فروشگاه هایی شود ؟ در پاسخ باید گف خیر دوربین مداربسته به تنهایی نمی تواند زیرا در برخی از موارد اگر یک لحظه حواس فروشنده پرت شود و سرقت را در دوربین نبیند و بعد از رفتن مشتری متوجه آن شود دیگر به هیچ دردی نمی خورد بنابراین با نصب گیت فروشگاهی در فروشگاه ها می تواند جلوی سرقت را گرفت زیرا جلوی سرقت را در لحظه می توان گرفت .

مزایای گیت فروشگاهی

  • برای یک گیت فروشگاهی فرقی ندارد که سارق آشنا است یا غریبه ،
  • اگر وسایلی که از فروشگاه به سرقت رفته باشد در داخل کیف و اجناس دیگر جاسازی شده باشد باز هم با به صدا در آوردن آلارم صاحبان فروشگاه ها را مطلع می سازند .
  • جنس وقتی از فروشگاه خارج شود اگر تگ آن جدا نشده باشد آلارم می دهد و شما را از این امر مطلع می سازد
  • نظارت کمتر فروشنده و چک کردن کمتر توسط آنان سبب راحت شدن مشتری در انتخاب اجناس

همه ی این دلایل سبب شده اند تا امروزه گیت فروشگاهی به محبوبیت بیشتر در بین صاحبان فروشگاه ها دست یابد . گیت فروشگاهی تنها مخصوصا هایپرمارکت ها نیست و تنوع محصول زیادی دارد که می توان از آن ها در تمامی فروشگاه ها استفاده کرد منتها هر فروشگاه و هر جنسی باید از تگ و گیت فروشگاهی مخصوص به فروشگاه خود استفاده کنند .

اگر شما نیز صاحب یک فروشگاه هستید و می خواهید دزدگیر فروشگاهی را در فروشگاه تان نصب کنید با کارشناسان و مشاورین ما در شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا محصولی را خریداری نمائید که به کارتان بیاید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید گیت فروشگاهی با ما در تماس باشید .