گیت فروشگاهی گاندو قیمت ، خرید و فروش این دزدگیر را از پارساگیت بخواهید : مجموعه گروه فنی مهندسی کوشا الکترونیک اکباتان تولید کننده انحصاری سیستم های امنیتی و حفاظتی انواع گیت های فروشگاهی و تگ ها است. که از جمله گیت فروشگاهی گاندو ، که از جمله به روزترین و پیشرفته ترین گیت های فروشگاهی است .

نام این گیت فروشگاهی برگرفته از تمساح پوزه کوتاه است . علت آن هم این است که جهت حمایت از این خزنده پوزه کوتاه و همچنین حمایت از محیط زیست به این نام نامگذاری شده است . به گاندو در کشور ایران , تمساح ایرانی نیز می گویند این حیوان خزنده اکثرا در چابهار و منطقه سرباز زندگی می کند. که این مناطق حفاظت شده توسط محیط زیست است . این حیوان در ایران در حال انقراض است به همین سبب جهت حمایت از این خزنده ی کم یاب نام گیت فروشگاهی برگرفته از این خزنده است .

اطلاعات بیشتر در تمساح گاندو

گیت فروشگاهی گاندو

مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان فعال دز زمینه ی فروش انواع گیت فروشگاهی است . همچنین این مجموعه اقدام به تعمیر انواع گیت فروشگاهی اعم از AM , RF , EM و .. می پردازد . فروش و نصب گیت گاندو نیز یکی از مهمترین فعالیت های گروه مهندسی کوشا الکترونیک اکباتان است . این مجموعه علاوه بر فروش محصول انتخابی مشتری اقدام به نصب آن نیز می کند و در صورت نیاز به تعمیر , تعمیرات لازم را انجام می دهند . این مجموعه بر گرفته از گروه فنی و مهندسی کار آزموده در زمینه ی تعمیر انواع گیت فروشگاهی و فروش انواع گیت فروشگاهی است .

گیت ضد سرقت فروشگاهی AM گاندو 2 پایه G1

 

همانگونه که می دانید وجود گیت فروشگاهی امروزه در تمامی فروشگاه ها ضروری است و نبود آن مشکلات بسیاری را برای فروشندگان به وجود می آورد با نصب گیت گاندو در فروشگاه خود خیال خود را از بابت افراد سودجو و سارق فارغ سازید . جهت پاسخدهی مناسب از گیت گاندو باید این نوع از دزدیگر های فروشگاهی در محل مناسبی از فروشگاه نصب گردند. که بسته به محصول داخل فروشگاه دارد . اگر خود اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید و نمی دانید گیت فروشگاهی را کجا نصب کنید. از مشاورین و متخصصین مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان در این زمینه مشاوره بگیرید . متخصصین ما اقدام به نصب دزدگیر فروشگاهی در محل مناسب می کنند. که شما می توانید بازده بلای آن را مشاهده کنید .

 

دزدگیر فروشگاهی گاندو

اگر امنیت فروشگاه تان برایتان اهمیت دارد ما به شما خرید گیت فروشگاهی گاندو را پیشنهاد می کنیم که یک تکنولوژی پیشرفته در زمینه ی دزدگیرهای فروشگاهی است. که جهت جلوگیری از سرقت و همچنین بالا بردن امنیت در انواع فروشگاه ها قابل نصب است . اگر سارق کالا و اجناسی را بدون مجوز لازم از فروشگاه خارج کند. گیت گاندو به شما آلارم داده و شما را از این امر مطلع می سازد . با گیت فروشگاهی شما دیگر نیازی به نگهبان در فروشگاه خود ندارید . گیت فروشگاهی گاندو نگهبان فروشگاه شما است . جهت خرید این محصول کافی است با ما تماس بگیرید و همنین مشاوره های لازم را در خصوص نحوه ی خرید و نصب آن دریافت کنید .