سنسور لباس , سنسور فروشگاه لباس

سنسور لباس , سنسور فروشگاه لباس : سنسور لباس همان تگ های دزدگیر است که بر روی انواع پوشاک زنانه , بچگانه , مردانه و .. نصب می شود . اگر فردی قصد جداسازی سنسور از لباس را داشته باشد در این صورت آلارم به صدا در می آید و صاحبان فروشگاه ها را از این امر آگاه می سازد .

سنسور فروشگاه لباس انواع مختلفی دارد که در راستای دزدگیر فروشگاهی می تواند ابزار های کارآمد و ایده آلی را برای مراقبت از اجناس باشد . جهت جداسازی سنسور لباس از اجناس فروشگاه نیازمند دستگاه جداکننده لباس است که تنها از طریق آن می توان اجناس سنسور را از لباس جدا کرد . این سیستم توانایی بالایی در جداسازی تگ ها و سنسورها دارد . و می تواند تگ های دزدگیر را از روی پوشاک جدا سازد . این دستگاه فقط در دست صاحبان فروشگاه و در قسمت صندوق فروشگاه و نزدیک درب خروجی قرار دارد .

اساس کار سنسور لباس

نحوه ی کارکرد دزدگیر لباس یا همان گیت فروشگاهی لباس به این صورت است که آنتن های مغناطیسی در جلوی درب های ورودی و یا خروجی ( برخی از فروشگاه ها درب ورودی و خروجی یکی دارند ) نصب می گردد . بر روی لباس ها نیز سنسورهای لباس با عنوان تگ های مغناطیسی نصب می گردد . با نزدیک تر شدن این تگ ها و لیبل ها به آنتن ها سبب تداخل در میدان مغناطیسی آن ها شده و در این صورت آلارم و زنگ هشدار به صدا در می اید . استفاده از سنسور لباس در فروشگاه سبب بالا رفتن امنیت فروشگاه می شود و فروشندگان می توانند امنیت کامل را در فروشگاه خود احساس کنند .

سنسور لباس

مزیت نصب سنسور در فروشگاه لباس

گیت های فروشگاهی و سنسور فروشگاه لباس و نصب نمودن آن ها در محل فروشگاه لباس و پوشاک و جلوگیری از سرقت اجناس به شمار می رود و نصب آن ها در فروشگاه امنیت فروشگاه را بالا می برد . آنتن های دزدگیر فروشگاهی از حساسیت بالتری برخوردارند و می توانند اموتج سنسور لباس را در فاصله های کمتر از اجناس نیز شناسایی کنند . بنابراین اگر لباس ها و اجناسی که دارای سنسورهای لباس هستند به گیت ها نزدیک شوند در این صورت سیستم هشدار به صدا در می آید .

باید دستگاه خنثی ساز و یا همان جداکننده سنسور لباس از لحاظ فرکانس با سنسور لباس هماهنگ باشد یعنی هم فرکانس باشد . خریدارانی که از فروشگاه پوشاک خریداری می کنند باید جهت جداسازی تگ ها و لیبل های دزدگیر به مسئول مربوطه مراجعه نمایند .

این نوع از تگ لباس در انواع و اقسام گوناکون و در مدل های مختلف در مجموعه شرکت امنیت کوشا موجود است که می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید . نصب سنسور لباس , نصب انواع دزدگیر لباس , فروش انواع گیت فروشگاهی و تگ ها و لیبل ها از دیگر خدمات مجموتعه امنیت کوشا در راستای گیت فروشگاهی است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .