استند دزدگیر موبایل

استند دزدگیر موبایل : امروزه هر فروشگاهی نیاز دارد تا ایمن سازی شود و وجود یک ابزار امنیتی در همهی اصناف الزامی است و  پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها مخصوصا گیت فروشگاهی سبب شده است که استفاده از این سیستم در فروشگاه های موبایل فروشی نیز رواج یابد .

دزدگیر موبایل mobile stand

هر کالایی تگ ضد سرقت مخصوص به خود را دارد که مویابل نیز از این قاعده مستثنی نیست  و استند دزدگیر موبایل به عنوان یک سیستم امنیتی در فروشگاه های موبایل فروشی جهت بالا بردن امنیت مورد استفاده قرار می گیرد . علت استفاده از این سیستم فروشگاهی این است که چون مشتری جهت خرید نیاز دارد تا مویابل را در دست خود نگه دارد و آن را چک کند پس نیاز به تگی دارد که به شکل پایه و یا استند است . طراحی این نوع از دزدگیرهای فروشگاهی به صورت پایه ای است و بر روی میز طراحی شده است تا خریدار بتواند موبایل را مشاهده و بررسی کند .

استند دزدگیر موبایل

اگر به هر نحوی فردی بخواهد گوشس موبایل را از استند جدا کند در این صورت آلارم به صدا در می آید زیرا حتی اگر با قطع سیم برق این دستگاه باز شروع به زدن زنگ هشدار می کند . برای خاموش کردن این زنگ نیاز به ریموت مخصوص است تا از طریق آن بتوان خنثی کرد . پایه دزدگیر موبیال علاوه بر این که سک سیستم امنیتی فروشگاهی است جهت جذب مشتری به فروشگاه می شود زیرا خود خریدار می تواند به مویابل دسترسی کامل داشته باشد و به علاوه ظاهر زیبا به فروشگاه موبایل فروشی می دهد .

برخی از این سیستم ها نیز یک کارایی ویژه ای که دارند این است برخی از آن ها می توانند گوشی های مویابل را شارژ کنند . دزدگیر موبایل در مدل های متنوعی طراحی شده اند که هر کدام کارایی های ویژه ی خود را دارند . برای نمونه جهت جلوگیری از سرقت موبایل می توان از دستگاه های ۴ و یا ۸ خروجی استفاده نمود . این نوع از استندها نیز قابلیت شارژ نمودن موبایل و آلارم دادن را دارا هستند .

عملکرد دزدگیر موبایل

نحوه ی عملکرد دزدگیر موبایل به این صورت است که استند دزدگیر موبایل با چسبی قوی دو طرفه بر روی پیشخوان فروشگاه و یا موبایل نصب می شود . پس از آن موبایل با یک چسب دو طرفه روی سیستم دزدگیر موبایل قرار می گیرد و سیم های سنسور در داخل گوشی قرار داده می شود . در صورت جئدا شدن کابل از گوشی تلفن همراه , موبایل به صدا در آمده و با هشدار زنگ صدا فروشنده را متوجه این امر می کند .

پایه های دزدگیر موبایل امکان شارژ کردن موبایل را نیز دارند تا در صورتی که شارژ تلفن همراه خاموش شد دستگاه به صورت خودکار آن را شارژ می کند و خریدار نیز با خیال راحت می تواند موبایل را چک کند . مزیت این سیستم این است که علاوه بر اینکه در شلوغی فروشگاه می توانند جلوی سرقت را بگیذرند وهم چون موبایل ها زود به زود توسط مشتذریان چک می شوند با تمام شدن شارژ آن ها , شارژ می کند . اگر فردی قصد داشته باشد موبایل را از پایه آن جدا کند با زدن آلارم صاحب فروشگاه را از این امر مطلع می سازد .

مزایای استند موبایل

  • آلارم دادن و ردن زنگ هشدار در ابتدا و در صورت جدا شدن سیم نیز شروع بع زدن زنگ هشدار می کند
  • قیمت مقرون به صرفه و مناسب آن در مقابل کارایی مفیدی که دارد
  • کیفیت بالا و عمر مفید دزدگیر فروشگاهی
  • خاموش شدن با ریموت های مخصوص توسط صاحب فروشگاه
  • امکان شارژ موبایل بر روی پایه موبایل
  • نیاز نداشتن به تعمیر دوره ای

خرید استند دزدگیر موبایل

مطمعن ترین راه جهت خرید این دسته از سیتم های امنیتی فروشگاه های گیت فروشی است مجموعه مرکز امنیت کوشا نمایندگی فروش انواع گیت فروشگاهی را دارد که فروش استند دزدگیر موبایل نیز در این فروشگاه انجام می گیرد نکته ای که یک خریدار همیشه در زمان خرید بایدئ توجه کند این است باید به فروشنده اعتماد داشته باشد علاوه بر آن فروشگاه نیز باید از اعتبار ویژه ای برخوردار باشد . جهت خرید محصولات گیت فروشگاهی  , گیت ضد سرقت فروشگاهی , استند مویابل فروشی با کارشناسان و مشاورین ما در مجموعه امنیت کوشا تماس بگیرید .