دزدگیر مزون

دزدگیر مزون : یک فناوری پیشرفته دیگر در عرصه گیت فروشگاهی دزدگیر مزون یا همان دزگیر لباس است که استفاده از آن در مزون ها و فروشگاه های پوشاک به قدری افزایش یافته که به صراحت می توان اعلام کرد که سرقت از فروشگاه ها به کمترین حد خود رسیده است و در برخی از فروشگاه های پوشاک و لابس فروشی و مزون ها نیز اصلا سرقتی گزارش نشده است .

استفاد از دزدگیر مزون در مزون های لباس و مد آنقدر رو به افزایش است که کمتر مزونی را می توان یافت که به این فناوری جدید و پیشرفته مجهز نباشند علت استفاده ی زیاد از آن نیز در چنین مکان هایی این است که برخی از اجناس فروشگاه شاید در نظر ساده بیاید ولی قیمت آنها آنقدر بالا است که اگکر حتی یک جنس از فروشگاه به سرقت برود سبب از دست رفتن هزینه صاحب فروشگاه می شود به همین دلیل پیشنها ما به شما این است که قبل از اینکه اقدام به فروش اجناس فروشگاه خود بکنید با نصب دزدگیر مزون ( گیت ضد سرقت فروشگاهی ) امنیت را به فروشگاه خود بیاورید و سبب اقدام به فروش اجناس خود بکنید .

زیرا در صورت نصب تگ ضد سرقت در مزون هم خریدار می تواند با خیالی راحت در مزون قدم بزند و جنس مورد دلخواه خود را از بین چندین جنس انتخاب کند و هم فروشنده از این بابت با خیالی آسوده در جای خود بشیند و نظاره گر باشد . استفاده از دوربین مداربسته در چنین مکان هایی به تنهایی پاسخگو نیست زیرا اگر یک لحظه حواس فروشنده پرت شود جنس به راحتی به سرقت می رود ولی با نصب دزدگیر مزون این امر امکان پذیر نیست زیرا با نصب تگ ضد سرقت بر روی تمامی اجناس فروشگاه در صورت برداشتن بدون مجوز جنسی از فروشگاه اگر فردی قصد خارج کردن آن را از مغازه داسته باشد در این صورت آلارم به صدا در می آید و از سرقت اجناس جلوگیری می کند .

دزدگیر مزون

عملکرد دزدگیر مزون

استفاده از این تکنولوژی که روز به روز نیز بر پیشرفت آن افزوده می شود در شهرهای بزرگ چون تهران , شیراز , اصفهان , تبریز و .. به مراتب بیشتر از شهرهای دیگر است زیرا ازدحام وشلوغی جمعیت در چنین شهرهای زیاد است و واقعا فروشنده به تنهایی نمی تواند پاسخگوی این همه مشتری در یک زمان باشد .

استفاده از دزدگیر مزون برای لباس عروس نیز به مراتب بیشتر از دیگر اجناس فروشگاه است زیرا به دلیل گران بودن این دسته از لباس ها که اگر به سرقت روند فروشنده ضررهای زیاد از لحاظ مالی می بیند که الزامی است در چنین مزون هایی از مزون لباس عروس گرفته تا مزون لباس های مجلسی , مزون مانتو و .. نیز باید قبلا از اقدام به هر کاری اقدام به نصب دزدگیر مزون ( گیت فروشگاهی ضد سرقت ) در فروشگاه خود بکنند .

قیمت دزدگیر مزون

در اینتجا سوالی که شاید به ذهنتان خطور کند این است که برخی از لباس ها چون لباس های عروسی و لباس عقد و .. آنقدر گران هستند که اگر گیت ضد سرقت سبب سوراخ شدن آن ها شود ضربه ی مالی شدیدی به فروشنده وارد می شود ؟ در پاسخ باید گفت که دزدگیر مزون به گونه ای طراحی شده است که مخصوص این دست از لباس ها است و هیچ گونه سوراخ و پارگی در لباس ها به وجود نمی آورد .

اگر با نحوه ی نصب گیت ضد سرقت مزون آشنایی ندارید و یا حتی با نحوه ی جدسازی این سیستم بیگانه هستید با کارشناسان فروش و مشاورین ما در مجموعه پارسا گیت تماس بگیرید تا علاوه بر فروش گیت ضد سرقت مزون در صورت نیاز اقدام به نصب آن در فروشگاه شما بکنند و در صورت نیاز نیز نحوهی جداسازی آن را به شما آموزش دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر دز این زمینه با ما در تماس باشید .