گیت فروشگاهی لوازم آرایشی

دزدگیر و گیت فروشگاهی لوازم آرایشی : امروز در مغازه های آرایشی مثل دیگر فروشگاه های زنجیره ای مشتریان خودشان می‌توانند با چرخیدن در فروشگاه مستقیماً کالایی را که می‌خواهند بخرند را بردارند و به راحتی تست کنند مثل انواع کرم ها، انواع مداد ها، انواع سایه ها و….
پس از آن زمانی که مدل موردنظرشان را انتخاب کردند به راحتی آن را بردارند و به صندوق فروشگاه مراجعه کنند؛ البته به دلیل اینکه در لوازم آرایشی ها محصولات عموماً کوچک هستند کار را برای سارقین راحت تر می کند.

متاسفانه در فروشگاه هایی که موارد امنیتی لحاظ نمی‌شود این دزدی‌ها به راحتی قابل انجام بوده و گاهی خسارت های زیادی را در ماه برای مالکان فروشگاه ها به همراه خواهد داشت.

بهترین گیت فروشگاهی برای لوازم ارایشی ها

سرقت از فروشگاه های لوازم آرایشی همانطور که اشاره کرده‌اید به دلیل کوچک بودن اشیاء نسبتاً ساده می باشد و برای همین تولیدکنندگان و دانشمندان در تلاش بوده‌اند تا بتوانند وسایلی را تولید کنند که بتواند برای فروشگاه های لوازم آرایشی استفاده شود و به عنوان گیت یا دزدگیر مناسب معرفی می گردد. می توان گفت که دستگاه AM برای فروشگاه های لوازم آرایشی مناسب می باشد البته برای دیگر کالاها نیز دستگاه rf نیز توانسته است رتبه خوبی را به دست بیاورد اما به دلیل اینکه دستگاه گیت ضد سرقت am نسبت به فلزات و بسته بندی هایی که بالای آلومینیومی هستند حساسیت بیشتری داشته و خطای کمتری را دارد برای فروشگاه های لوازم آرایشی مناسب تر می باشد.

گیت فروشگاهی لوازم آرایشی

لازم است این نکته را نیز بدانید که برای لوازم آرایشی ها نمی توان از تگ ضد سرقت استفاده کرد چون بیشتر وسایل امکان سوراخ کردن ندارد و مالکان و استفاده کنندگان از گیت فروشگاهی را در مغازه های لوازم آرایشی مجبور می کند که از لیبل‌های متفاوتی استفاده کنند و آنها را بر جناس خود بچسبانند و در زمان فروش کالا به راحتی خنثی نموده تا مشتریان بتوانند از گیت فروشگاهی رد شود.

در بازار لیبل ها به شکل های مختلفی به فروش می رسند اما معمولاً لیبل های سیستم rf یک روکش کاغذی دارند و یک مدار داشته اند و اگر حتی قسمت کوچکی از مدار دچار آسیب شود دیگر لیبل کارایی نخواهد داشت.

از نظر ظاهری مربعی شکل بوده و معمولاً اندازه های ۳ در ۳ و ۴ در ۴ یا ۵ در ۵ سانت می باشد که اندازه لیبل هر چقدر بزرگتر باشد قطعاً قوی تر خواهد بود و خطای کمتری داشته است. در نسل جدید لیبل هایی که وارد بازار شده اند مدلهای گرد دارای قطر ۴ سانتی یا ۵ نیز دیده می‌شود.

از نظر ظاهری لیبل های AMشکل مستطیلی دارند و این مستطیل ها در سایزهای ۱ در ۴ تا۵ سانت هستند و چند ورق فلزی دارند و یک روکش پلاستیکی که نقش حفاظت از آنها را برعهده دارد.

این لیبل ها به اجناس موجود در فروشگاه چسبانده می شوند و اگر خم شوند قطعا از کارایی آن ها کم می شود و موجب خواهد شد که مانند قبل نتواند کار حفاظت از کالا را انجام بدهد. از لیبل ها برای لوازمی چون کرم ها، انواع رنگ موها و… می توانید استفاده کنید و از سرقت جلو گیری نمایید. با اینکار شما میتوانید امار سرقت را ۷۰ تا ۷۵ درصد کاهش بدهید و بازدهی و سودمغازتان را بالاتر ببرید.

قطعا وجود دزدگیر  و نصب گیت فروشگاهی در کاهش میزان امار سرقت از فروشگاه برای شما موثر و مفید خواهد بود.