لیبل امنیتی

لیبل امنیتی , قیمت ، خرید و فروش لیبل امنیتی : لیبل های امنیتی همانگونه که از نامشان نیز پیداست نوعی برچسب هستند که جهت بالا بردن امنیت یک محصول و کالاهای مختلف از آن ها استفاده می شود . و اکثرا یک بار مصرف هستند و با یک بار استفاده دیگر مجددا نمی توان آن ها را بر روی اجناس چسباند . این دسته از تگ و لیبل های امنیتی جهت ضمانت کالاهای تولید شده هستند که بر روی اجناس چسبانده می شوند و احتمال سرقت از فروشگاه را به صفر می رسانند .

همانطور که می دانید هر صنفی کالای مخصوص به خود را دارد و امکان دارد یک لیبل در یک محیط اصلا کار نکند و در حالی که در جای دیگر عملکرد بهتری از خود نشان دهد پس برچسب های امنیتی گوناگونی وجود دارند که مورد استفاده ی آن ها به این طریق است که مخصوص کالاهای خاص است . لیبل امنیتی وقتی بر روی اجناس و کالاها چسبانده شد به طریقی بر روی آن ها نصب می شود که در صورت کنده شدن و جدا شدن اثر آن ها بر روی کالاها باقی خواهد ماند و این امر سبب می شود که افراد سودجو سارق به هیچ وجه جرات دست زدن به آن را نداشته باشند .

اکثرا برچسب ها در رنگ های سفید  سایزهای کوچک موجود هستند . نحوه یچسباندن آن ها نیز به این صورت است که بارکدها و عبارات موجود بر روی آن ها را چاپ می کنند و بر روی کالاها می چسبانند . این نوع از برچسب ها در برابر عوامل و شرایط محیطی چون رطوبت و گرما مقاوم هستند .

مزایای لیبل امنیتی

  • مناسب موارد امنیتی در انواع فروشگاه ها
  • امکان جداسازی از اجناس تا حدودی غیرممکن
  • مقاومت بالا در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی
  • چسبندگی بالا

لیبل امنیتی

استفاده از لیبل امنیتی

  • بر روی ضمانت های باطری های انواع گوشی ها و تلفن های همراه
  • بر روی قطعات حساس و گران قیمت
  • بر روی گارانتی های قطعات ریز
  • بر روی نامه های مهم و سری

انواع لیبل امنیتی

برچسب گارانتی محصولات

استفاده از گارانتی یک محصول همیشه امری متداول بوده و است و جهت جلوگیری از هر گونه تقلب افراد سودجو در برخی از مواقع مجبور به استفاده از برچسب های گارانتی شده است . استفاده از آن ها سبب کاهش هزینه و همچنین ضریب اطمینان صد درصد می شود .

برچسب های قرعه کشی

ایجاد انگیزه برای یک مشتری همیشه با دادن جایزه و قرعه کشی در یک فروشگاه همراه است و تولید کننده گان جهت اطمینان از اهدا جایزه به مصرف کنندگان اقدام به استفاده از برچسب های قرعه کشی بر روی محصولات خود می کنند . و از این طریق بازخورد مثبتی را نیز می گیرند .

برچسب اصالت یک محصول

برچسب امنیتی یا همان پلمپ محصول که با نام لیبل نیز شناخته شده است کابردهای زیادی دارند مخصوصا در ایمن سازی جعبه های پستی , بسته های ارسالی , درب اتاق های محرمانه و .. نیز کاربرد دارند .
جهت خریدو فروش لیبل گیت های فروشگاهی همچنین اطلاع از قیمت لیبل های امنیتی , برچسب امنیتی با کارشناسان فروش مرکز امنیت کوشا تماس حاصل فرمایید .