نصب دزدگیر پوشاک

نصب دزدگیر پوشاک : صاحبان فروشگاه ها و خریداران گیت های فروشگاهی شاید با نحوه ی نصب دزدگیر پوشاک آشنایی نداشته باشند یا اصلا نتوانند آن را به طور صحیح نصب کنند . همانگونه که می دانیم هر کاری فن مخصوص به خود را دارد که اگر به طور صحیح انجام نگیرد امکان دارد عملکرد و کارکرد مناسب تری را از خود نشان ندهد بنابراین اگر بعد از خرید گیت فروشگاهی نتوانستید آن را نصب کنید با مهندسین و متخصصین ما در مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا علوه بر انجام راهنمایی های لازم در خصوص چگونگی نصب گیت فروشگاهی آن را در محل مورد نظرتان نصب کنند .

نصب دزدگیر پوشاک

چگونگی نصب دزدگیر پوشاک

نصب هر گیت فروشگاهی تا حدودی با دیگری فرق دارد یعنی گیتی که مخصوص پوشاک است با گیتی که کاربرد آن در کتابفروشی است تا حدودی فرق دارد بنابراین در نحوه ی نصب یک دزدیگر فروشگاهی باید دقت کافی را داشت تا بعدا دچار مشکل نشد .
باکس مدل نصب گیت های فروشگاهی با یکدیگر متفاوت است یعنی در تک پایه , دو پایه و سه پایه قابل نصب هستند .

نحوه ی نصب آنتن تک پایه

این دسته از آنتن ها شامل یک آنتن فرستنده –  گیرنده هستند که این توانایی را دارند فاصله ی ۱۲۰ سانتی متری را از هر طرف پوشش دهند .

نحوه ی نصب آنتن دو پایه

این دسته ازط آنتن ها نیز شامل یک آنتن فرستنده و یک آنتن گیرنده هستند و می توانند فاصله ی ۵/۱ تا ۸/۱ ر آنتن دهی کنند و البته بسته به مدل ها نیز دارد ولی فاصله ی استاندارد برای این دسته از آنتن ها ۲/۱ است .

نحوه ی نصب آنتن سه پایه

که شامل دو عدد آنتن گیرنده در هر طرف ( طرفین ) و شامل یک عدد آنتن فرستنده در وسط که در این صورت ۵/۲ متر از درگاه را می توانند آنتن دهی ( پوشش ) کنند.

جهت خرید دزدگیر پوشاک با کارشناسان فروش مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید و یا حتی اگر با نحوه ی نصب دزدیگر پوشاک و تعمیر آن آشنایی ندارید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .