تگ مغناطیسی

تگ مغناطیسی : در ابتدای مقاله لازم بر این می انیم که خود تگ را تعریف کنیم . تگ ها در اصطلاح به آن دسته از سیستم هایی گفته می شود که در فروشگاه ها و مغازه ها بر روی اجناس و کالاها چسبانده می شوند تا از این طریق امنیت فروشگاه را بالا برند زیرا اگر جنسی از فروشگاه که مجهز به تگ است بدون اطلاع از فروشگاه خارج شود وجود تگ در آن کالا سبب می شود که آلارم دستگاه به صدا در آید و فروشنده را مطلع سازد .

انواع تگ

تگ ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از مهمترین آن ها می توان به نوع AM و RF اشاره نمود . همچنین انواع مختلفی از تگ ها در بازار موجود هستند از تگ گلفی گرفته تا تگ صدفی و …. در اینجا مهمترین سوالی که شاید ذهن بسیاری از خریداران را درگیر کند این است که کدام تگ مناسب کدام جنس است و کدام تگ مناسب برای فروشگاه لباس فروشی است و یا .. . اگر شما اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید و نمی دانید که چه نوع تگی را خریداری کنید تا به کار شما بیاید کافی است با کارشناسان فروش و مشاورین ما در مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را در خصوص خرید , نحوه ی خرید و .. را بکنند .

تگ مغناطیسی

همانگونه که می دانید تگ ها نیز در دو نوع تگ سخت و تگ نرم موجود هستند و جدا کردن آن ها از اجناس با دست امکان پذیر نیست و باید از جدا کننده ی مخصوص استفاده شود که جدا کننده ها نیز دارای انواع مختلفی هستند که تگ مغناطیسی در این بین یکی از بهترین و پرکاربردترین تگ ها است .

و یکی از رایج ترین جداکننده تگ ها است . برای اینکه تگ ها را از اجناس خارج کنیم باید از دستگاه جدا کننده استفاده کنیم که باید بدانیم که قدرت یک دستگاه جداکننده از اولویت برخوردار است یعنی در هنگام خرید یک جداکننده توجه داشته باشید که جداکننده از قدرت کافی برخوردار باشد . اگر بخواهیم واحد اندازه گیری قدرت جداکننده را بازگو کنیم باید بگوییم که واحد اندازه گیری آن گوس است و یک جدا کننده ی قوی باید دارای قدرت  ۱۲۰۰ گوسی باشد . این نوع از تگ ها علاوه بر اینکه ظاهری ساده و زیبا دارند دارای قدرت و مکانیزم بالاتری هستند .

تگ مغناطیسی

قیمت تگ مغناطیسی

اگر شما نیز در خرید یک گیت فروشگاهی و یا تگ مانده اید و نمی دانید که چه تگی مناسب برای فروشگاه و اجناس شما است کافی است با کارشناسان و مشاورین مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا محصولی را خریداری کنید که علاوه بر اصل بودن جنس به کار فروشگاه تان بیاید . همچنین در صورت نیاز مهندسین و متخصصین ما آن را برای شما نصب خواهند کرد و در صورت نیاز به تعمیر , تعمیرات لازم را بر روی آن انجام می دهند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر ازنحوه ی خرید گیت فروشگاهی , تگ مغناطیسی , دزدگیر مغازه و .. با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]